Pierwszy Taniec – Poznań – Taniec narzeczonych


Pierwszy Taniec Taniec narzeczonychPierwszy taniec to bardzo ważny moment w życiu pary ślubnej, i na pewno pozostanie w pamięci zarówno narzeczonych, jak i wszystkich gości.
Dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta, oryginalną choreografię, a także pomoc przy wyborze muzyki.

LEKCJE MOGĄ BYĆ PROWADZONE JEDNOCZEŚNIE PRZEZ DWOJE INSTRUKTORÓW !!
(tancerka i tancerz ) ,co przyśpiesza naukę i daje lepsze efektyAsia i Łukasz to tancerze najwyższej, międzynarodowej klasy S, choreografowie, instruktorzy tańca, którzy specjalizują się w tańcach latynoamerykańskich, standardowych, a przede wszystkim w choreografiach “TAŃCA ŚLUBNEGO”. Laureaci na licznych turniejach tańca, wielokrotnie zajmowali czołowe miejsca.vice MiSTRZOWIE POLSKI  w kat.S1 w tańcach STANDARDOWYCH  oraz w kategorii 10 tańców LATYNOAMERYKAŃSKICH I STANDARDOWYCH jednocześnie.
MISTRZOWIE POLSKI  w kategorii Disco Hustle / Discoswing / Discofox.
vice MISTRZOWIE ŚWIATA  w kategorii Disco Hustle / Discoswing / Discofox

TANIEC DLA NARZECZONYCH INDYWIDUALNY z dwoma instruktorami :

Cena za 1 lekcję ( 60 min ) – 280 zł/parę


TANIEC DLA NARZECZONYCH INDYWIDUALNY z jednym instruktorem:
 

Cena za 1 lekcję ( 60 min ) – 180 zł/parę


Terminy uzgadniamy telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w szkole tańca . Dostępność godzin od bardzo wczesnych do późnych nocnych !!! OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI

Istnieje możliwość dojazdu do klienta.

w ofercie posiadamy również:

VOUCHERY NA LEKCJE TAŃCA ORAZ ZAJĘCIA GRUPOWE

odbiór osobisty lub wysyłka na maila

tel : 797094042
kontakt@art-dance.com.pl

Pierwszy taniec Poznań

Pierwszy taniec to wyjątkowa chwila na weselu, która powoduje wielkie emocje i zapada na długo w pamięć. Jednak głównych zainteresowanych, czyli nowożeńców, ten moment często przyprawia o lekki niepokój. Martwisz się jak wypadnie Wasz pierwszy taniec, a nie pozostało Wam zbyt wiele czasu do tego wyjątkowego dnia, jakim są zaślubiny?

Stacjonarne lekcje pierwszego tańca w Art Dance!

W Art Dance czeka na Was specjalny, dedykowany nowożeńcom kurs, dzięki któremu poczujecie się pewnie na parkiecie i oczarujecie swoich bliskich i przyjaciół podczas tańca weselnego. U nas nauka tańca odbywa się w przyjemnej atmosferze i pod okiem profesjonalnych instruktorów. Dobry instruktor to ktoś, kto jest w stanie ułożyć choreografię w taki sposób, abyście tańcząc czuli się naprawdę swobodnie i komfortowo. Asia i Łukasz to nie tylko instruktorzy tańca, ale także doświadczeni i wykwalifikowani tancerze i choreografowie – laureaci licznych turniejów, na których wielokrotnie zajmowali czołowe miejsca.
Pierwszy taniec to przede wszystkim umiejętność wzajemnego odczuwania siebie i swoich emocji. Naszym celem jest nauczenie Was tańczyć w taki sposób, żebyście czerpali z tego radość i przyjemność, byli zrelaksowani oraz pewni występu. Wiemy, jak pomóc Wam sprawić, żeby zatańczony układ wyglądał lekko i efektownie. To przede wszystkim Wasze święto, dlatego dołożymy wszelkich starań, abyście zyskali pewność siebie i mogli być w tej skoncentrowani wyłącznie na dobrej zabawie i wspólnym celebrowaniu tej wyjątkowej chwili. Sprawimy, aby ta chwila była dla Was fantastycznym i niezapomnianym przeżyciem.
 
Współpracując z naszą szkołą, przekonacie się, że kurs tańca to przede wszystkim świetna zabawa.

Przygotowania do pierwszego tańca

Na początku wspólnie z Wami ustalamy propozycje piosenek na pierwszy taniec, kierując się zarówno Waszymi umiejętnościami, jak i muzycznymi zachciankami. Jeśli macie wybraną piosenkę, która jest dla Was szczególna i chcecie, aby to właśnie ona towarzyszyła Wam w tym wyjątkowym dniu, nie ma problemu – z chęcią przygotujemy do niej odpowiednią choreografię. Jeśli z kolei nie wiecie jaką muzykę wybrać, możecie skorzystać z naszych propozycji utworów do pierwszego tańca weselnego. Pomożemy Wam wybrać odpowiedni utwór oraz dopasować do niego odpowiedni taniec. Kroki dostosujemy do Waszych umiejętności oraz preferencji, w zależności od tego, czy chcecie szybko opanować pierwszy taniec, czy też jesteście skłonni zdecydować się na bardziej skomplikowane układy, które wymagają większej zręczności jak również większego zaangażowania pary.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresująca i czasochłonna jest organizacja wesela, dlatego też w kameralnej i przyjaznej atmosferze poprowadzimy Was przez Wasz pierwszy taniec weselny. Pragniemy przede wszystkim pomóc Wam poczuć się w tańcu swobodnie. Zajęcia będą odbywać się w formie zajęć indywidualnych, co pozwoli nam dostosować rodzaj tańca, program nauki, a także terminy spotkań do Waszych potrzeb.