Instruktorzy

 Łukasz Sałata

Tancerz posiadajacy najwyższą  międzynarodową klasę taneczną  „S” w tańcu towarzyskim , choreograf, instruktor tańca, specjalizujący się w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Laureat na licznych turniejach tańca towarzyskiego, wielokrotnie zajmował czołowe miejsca.Prowadził naukę tańca w wielu ośrodkach kultury, klubach i kołach uczelnianych.
W sezonie 2011/2012 zdobył I miejsce w tańcach latynoamerykańskich w kategorii OPEN plus dorośli II w całorocznym cyklu GRAND PRIX POLSKI.

Na podstawie wyników Krajowych Mistrzostw Polski IDO w 2015r ,otrzymał międzynarodową, najwyższą klasę taneczną „S”  w kategorii Disco Hustle

W październiku 2018 jako jedyna polska para wraz z Joanną Krysztofiak na MISTRZOSTWACH ŚWIATA w kategorii tańca: Disco Hustle wywalczyli tutuł vice MISTRZÓW ŚWIATA

MISTRZ POLSKI  w tańcu Discofox / hustle / swing par dorosłych.
vice MISTRZ POLSKI w kat.S1w tańcach STANDARDOWYCH
vice MISTRZ POLSKI w kat. S1 w 10 TAŃCACH
vice MISTRZ ŚWIATA w tańcu Discofox / hustle / swing par dorosłych

Instruktorzy tańcaJoanna Krysztofiak

Dyplomowana tancerka, instruktorka tańca. Posiada miedzynarodową ,najwyższą klasę taneczną „S” w tańcu towarzyskim. Początki swojej kariery rozpoczynała tańcząc i śpiewając w zespole tańca ludowego. Jednak w późniejszym czasie zainspirowała się tańcem towarzyskim. Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Była laureatką na licznych turniejach tańca towarzyskiego młodzieży, zajmowała czołowe miejsca.
W sezonie 2011/2012 zdobyła I miejsce w tańcach latynoamerykańskich w kategorii OPEN plus dorośli II  w całorocznym cyklu GRAND PRIX POLSKI .

Na podstawie wyników Krajowych Mistrzostw Polski IDO w 2015r ,otrzymała międzynarodową, najwyższą klasę taneczną „S”  w kategorii Disco Hustle

W październiku 2018 jako jedyna polska para wraz z Łukaszem Sałatą na MISTRZOSTWACH ŚWIATA w kategorii tańca: Disco Hustle wywalczyli tutuł vice MISTRZÓW ŚWIATA

MISTRZYNI POLSKI w w tańcu Discofox / hustle / swing par dorosłych.
vice MISTRZYNI POLSKI w kat.S1 w tańcach STANDARDOWYCH
vice MISTRZYNI POLSKI w kat. S1 w 10 TAŃCACH
vice MISTRZYNI ŚWIATA w tańcu Discofox / hustle / swing par dorosłych 2018r

Barbara H

Z tańcem związana od najmłodszych lat. Trenowała różne style, od rytmów streetowych po taniec współczesny, pod okiem wielu znakomitych trenerów zajmując wysokie miejsca na licznych zawodach. Od 2013 zawodowa tancerka rewii tanecznej, z którą występuje na scenach w całej Polsce. Nieustannie szkoli swoją technikę i rozwija umiejętności biorąc udział w wielu warsztatach tanecznych z najlepszymi tancerzami. Miłośniczka i choreograf stylu HIGH HEELS, a od kilku lat instruktorka tańca na rurze.

 

 

Raf

Przygodę z B-boyingiem rozpoczął w 2006 r. Swoje hobby doskonalił przez szereg lat biorąc udział w wielu zawodach sportowych na terenie całego kraju oraz w warsztatach tanecznych z najlepszymi polskimi i światowymi tancerzami.

Od 2010 roku pracuje jako instruktor tańca breakdance. Ponadto jest głównym organizatorem takich turniejów, jak Ogólnopolskie zawody w tańcu breakdance POWER SESSION, Ogólnopolskie zawody taneczne SURPRISE BATTLE oraz turniej dla osób do 15 roku życia KIDS BATTLE

 

Ewa D

Instruktor tańca i fitnessu. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek wychowanie fizyczne, specjalizacja – Taniec.

Jej pasją od wielu lat jest taniec oraz praca z dziećmi.
Ewa swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w grupie taneczno – aerobikowej. Reprezentowała szkołę na wielu zawodach i imprezach tanecznych. Doskonaliła się pod okiem instruktorów tańca towarzyskiego. Uczestniczyła również w wielu szkoleniach z  hip hopu.

Obecnie prowadzi zajęcia taneczne w przedszkolach oraz na koloniach młodzieżowych dla dzieci.Jest doskonałym instruktorem, który z pasją przekazuje innym swoje umiejętności i doświadczenie. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji i zadowolenia. Swoją energię i zapał przekazuje dzieciom już od najmłodszych lat. Prowadzi grupy dziecięce jak i formacje taneczne.

Tancerz klasy SPaulina Sioła

Ukończyła Studium Instruktorów Sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie o specjalizacji – taniec sportowy.

Występowała na scenach i parkietach krajowych oraz zagranicznych. Wielokrotnie stawała na podium ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego.

Posiada najwyższą klasę narodową.

Ma na swoim koncie wiele pokazów tanecznych na prestiżowych imprezach. Występowała w kilku programach telewizyjnych. Prowadziła również wiele imprez artystycznych.

Szkoliła się u wybitnych trenerów z Polski i z zagranicy takich jak: Janusz Biały, Wojciech Przemieniecki i Barbara Przemieniecka, Lech Romankiewicz i Anna Romankiewicz, Grzegorz Citko, Andrzej Suchocki, Natalia Piecewicz, Matej Krajcer,Iwona Golczak i wielu innych.

Przez prawie dwa lata trenowała i szkoliła się również w USA u wybitnych trenerów i szkoleniowców Sergey’a Korshunov i Michelle Hafle.