Latino / salsa / bachata – Poznań

High heels Poznań: Latino z burleską

 

Zajęcia  oparte są na gorących rytmach  karaibskich i latynoskich. Podczas lekcji uczestniczki kursu nauczą się kroków i poprawnej techniki tańca. Te gorące tańce są zarówno wspaniałą metodą na modelowanie sylwetki, jak i formą ekspresji artystycznej.

W ofercie naszego studia tańca Art Dance z Poznania znaleźć możesz między innymi zajęcia latino dla pań. To aktywność fizyczna, w której odnajdziesz wiele zalet. Ekspresyjny, pełen seksapilu i wdzięku taniec stanie się sprawdzonym sposobem na to, aby uwolnić swoją wyobraźnię i dać upust emocjom. Prezentowane podczas ćwiczeń choreografie zawierają elementy samby, salsy, rumby, cha-chy, bachaty oraz merengue. Gwarantujemy, że pozwolą Ci one poczuć się wyjątkowo.

Biorąc udział w naszych zajęciach, nauczysz się, jak wykorzystać każdy z atutów własnej sylwetki, aby pokazać swoją zmysłowość. Na lekcjach kładziemy duży nacisk na rozwinięcie świadomości ciała. Staramy się nauczyć gracji w ruchu i umiejętności korzystania ze swojego ciała w tańcu. Kształtujemy poczucie pewności na parkiecie, której brakuje niejednej pani.  To jednak nie tylko świetna zabawa i nauka świadomości swojego ciała, ale także korzystny wpływ na kondycję. Ruch jest doskonałym lekarstwem dla wszystkich i w każdym wieku. Ćwiczeniom towarzyszy wspaniała muzyka, dzięki której nie odczuwamy wysiłku i dobrze się bawimy.

ZAPISY OBOWIĄZKOWE:

📞 797094042

📧 kontakt@art-dance.com.pl

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!

HONORUJEMY KARTY = BEZ DOPŁAT:

✅ MultiSport (Plus, Student)

✅ Benefit

✅ Medicover

✅ FitProfit