Latino / salsa / bachata – Poznań

High heels Poznań: Latino z burleską

Zajęcia  oparte są na gorących rytmach  karaibskich i latynoskich. Podczas lekcji uczestniczki kursu nauczą się kroków i poprawnej techniki tańca. Te gorące i tajemnicze tańce są zarówno wspaniałą metodą na modelowanie sylwetki, jak i formą ekspresji artystycznej.

W ofercie naszego studia tańca Art Dance z Poznania znaleźć możesz między innymi zajęcia latino z burleską dla pań. To aktywność fizyczna, w której odnajdziesz wiele zalet. Ekspresyjny, pełen seksapilu i wdzięku taniec stanie się sprawdzonym sposobem na to, aby uwolnić swoją wyobraźnię i dać upust emocjom. Prezentowane podczas ćwiczeń choreografie zawierają elementy samby, salsy, rumby, cha-chy, bachaty oraz merengue. Gwarantujemy, że pozwolą Ci one poczuć się wyjątkowo. To teatralna forma łącząca w sobie taniec musicalowy oraz kabaretowy. Zawiera również elementy high heels, czyli zmysłowego tańca na szpilkach łączącego w sobie różne style.

Biorąc udział w naszych zajęciach, nauczysz się, jak wykorzystać każdy z atutów własnej sylwetki, aby pokazać swoją zmysłowość. Na lekcjach kładziemy duży nacisk na rozwinięcie świadomości ciała. Staramy się nauczyć gracji w ruchu i umiejętności korzystania ze swojego ciała w tańcu. Kształtujemy poczucie pewności na parkiecie, której brakuje niejednej pani. Pomocne okazuje się w tym high heels, łączący w sobie różne style taneczne, w tym latino z burleską. To jednak nie tylko świetna zabawa i nauka świadomości swojego ciała, ale także korzystny wpływ na kondycję. Ruch jest doskonałym lekarstwem dla wszystkich i w każdym wieku. Ćwiczeniom towarzyszy wspaniała muzyka, dzięki której nie odczuwamy wysiłku i dobrze się bawimy.

grafik:
PONIEDZIAŁEK 18.00-19.00  (salsa / bachata / latino ) sala I – dół
ŚRODA 18.00-19.00  (latino dance solo dla Pań)  sala I – dół
ŚRODA 19.30-20.30  (formacja ladies choreo salsa / bachata / latino)  sala I – dół
ŚRODA 20.30-21.30  (zmysłowy taniec dla Pań / burleska) sala II – góra 
SOBOTA 17.00-18.00  (latino dance solo dla Pań) sala I – dół
NIEDZIELA 18.00-19.00   (high heels )sala II – góra
NIEDZIELA 19.00-20.00   (ladies choreo / sexy dance )sala II – góra
NIEDZIELA 20.00-21.00   (latino dance solo dla Pań) sala II – góra

cena:
130zł/ os. 1xtyg – 4 zajęcia (60min) – na 4 tygodnie
220zł/ os. 2xtyg – 8 zajęć (60min) – na 4 tygodnie
300zł/ os. 3 i więcej razy w tygodniu – na 4 tygodnie , karnet VIP lub honorujemy karty: multisport plus / benefit / medicover / fitprofit BEZ DOPŁAT

obowiązkowe zapisy mailowe lub telefoniczne
kontakt@art-dance.com.pl
797094042