Instruktorzy

 Łukasz Sałata

Tancerz posiadający najwyższą międzynarodową klasę taneczną “S” w tańcu towarzyskim, choreograf, instruktor tańca, specjalizujący się w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Laureat na licznych turniejach tańca towarzyskiego, wielokrotnie zajmował czołowe miejsca. Prowadził naukę tańca w wielu ośrodkach kultury, klubach i kołach uczelnianych.
W sezonie 2011/2012 zdobył I miejsce w tańcach latynoamerykańskich w kategorii OPEN plus dorośli II w całorocznym cyklu GRAND PRIX POLSKI.

Na podstawie wyników Krajowych Mistrzostw Polski IDO w 2015r otrzymał międzynarodową, najwyższą klasę taneczną “S”  w kategorii Disco Hustle.

W październiku 2018 jako jedyna polska para wraz z Joanną Krysztofiak na MISTRZOSTWACH ŚWIATA w kategorii tańca: Disco Hustle wywalczyli tytuł vice MISTRZÓW ŚWIATA

MISTRZ POLSKI  w tańcu Discofox / hustle / swing par dorosłych.
vice MISTRZ POLSKI w kat.S1w tańcach STANDARDOWYCH
vice MISTRZ POLSKI w kat. S1 w 10 TAŃCACH
vice MISTRZ ŚWIATA w tańcu Discofox / hustle / swing par dorosłych

Instruktorzy tańcaJoanna Krysztofiak

Dyplomowana tancerka, instruktorka tańca. Posiada miedzynarodową, najwyższą klasę taneczną “S” w tańcu towarzyskim. Początki swojej kariery rozpoczynała tańcząc i śpiewając w zespole tańca ludowego. Jednak w późniejszym czasie zainspirowała się tańcem towarzyskim. Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Była laureatką na licznych turniejach tańca towarzyskiego młodzieży, zajmowała czołowe miejsca.
W sezonie 2011/2012 zdobyła I miejsce w tańcach latynoamerykańskich w kategorii OPEN plus dorośli II  w całorocznym cyklu GRAND PRIX POLSKI .

Na podstawie wyników Krajowych Mistrzostw Polski IDO w 2015r ,otrzymała międzynarodową, najwyższą klasę taneczną “S”  w kategorii Disco Hustle

W październiku 2018 jako jedyna polska para wraz z Łukaszem Sałatą na MISTRZOSTWACH ŚWIATA w kategorii tańca: Disco Hustle wywalczyli tytuł vice MISTRZÓW ŚWIATA

MISTRZYNI POLSKI w w tańcu Discofox / hustle / swing par dorosłych.
vice MISTRZYNI POLSKI w kat.S1 w tańcach STANDARDOWYCH
vice MISTRZYNI POLSKI w kat. S1 w 10 TAŃCACH
vice MISTRZYNI ŚWIATA w tańcu Discofox / hustle / swing par dorosłych 2018r

Raf

Przygodę z B-boyingiem rozpoczął w 2006 r. Swoje hobby doskonalił przez szereg lat biorąc udział w wielu zawodach sportowych na terenie całego kraju oraz w warsztatach tanecznych z najlepszymi polskimi i światowymi tancerzami.

Od 2010 roku pracuje jako instruktor tańca breakdance. Ponadto jest głównym organizatorem takich turniejów, jak Ogólnopolskie zawody w tańcu breakdance POWER SESSION, Ogólnopolskie zawody taneczne SURPRISE BATTLE oraz turniej dla osób do 15 roku życia KIDS BATTLE

 

Ewa D

Instruktor tańca i fitnessu. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunek wychowanie fizyczne, specjalizacja – Taniec.

Jej pasją od wielu lat jest taniec oraz praca z dziećmi.
Ewa swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w grupie taneczno – aerobikowej. Reprezentowała szkołę na wielu zawodach i imprezach tanecznych. Doskonaliła się pod okiem instruktorów tańca towarzyskiego. Uczestniczyła również w wielu szkoleniach z  hip hopu.

Obecnie prowadzi zajęcia taneczne w przedszkolach oraz na koloniach młodzieżowych dla dzieci.Jest doskonałym instruktorem, który z pasją przekazuje innym swoje umiejętności i doświadczenie. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji i zadowolenia. Swoją energię i zapał przekazuje dzieciom już od najmłodszych lat. Prowadzi grupy dziecięce jak i formacje taneczne.

Tancerz klasy SPaulina Sioła

Ukończyła Studium Instruktorów Sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie o specjalizacji – taniec sportowy.

Występowała na scenach i parkietach krajowych oraz zagranicznych. Wielokrotnie stawała na podium ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego.

Posiada najwyższą klasę narodową.

Ma na swoim koncie wiele pokazów tanecznych na prestiżowych imprezach. Występowała w kilku programach telewizyjnych. Prowadziła również wiele imprez artystycznych.

Szkoliła się u wybitnych trenerów z Polski i z zagranicy takich jak: Janusz Biały, Wojciech Przemieniecki i Barbara Przemieniecka, Lech Romankiewicz i Anna Romankiewicz, Grzegorz Citko, Andrzej Suchocki, Natalia Piecewicz, Matej Krajcer,Iwona Golczak i wielu innych.

Przez prawie dwa lata trenowała i szkoliła się również w USA u wybitnych trenerów i szkoleniowców Sergey’a Korshunov i Michelle Hafle.